Tanıtım Dosyamızı İncelemek ve İndirmek İçin Tıklayınız

Kurumsal

Firmamız, sektöre 15 yıldır çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Bu bağlamda; makine parkını yeni ve son model yeniliklerle donatarak, tecrübeli ve birikimli ekibiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Kuruluş aşamasında bir adet Soilmec RTS-3 rotary ile işe başlayan firmamız, zaman içerisinde inşaat sektöründe genç ve dinamik kadrosuyla başarılı işlere imza atmıştır. Firmamız; aynı zamanda üst yapıda da en az alt yapı kadar bilgi, birikim ve donanıma sahiptir. Altyapı sektöründeki etkinliğini ve gücünü artırmak isteyen firmamız kendi alanındaki en nitelikli makine olan LIEBHERR LB 36 Fore Kazık Makinesi ile makine parkını artırmıştır. Bu doğrultuda da ekiplerini güçlendirmiştir.

Çetinler Zemin'in ana ilkesi güvenli alt yapıyı en hızlı ve ekonomik yapabilmeyi kendine hedef seçmiş ve bu perspektif doğrultusunda temel mühendisliği konusunda teknolojik gelişmeler ile paralel hareket ederek ülkemize üstün sorumluluk anlayışı ile kaliteli mühendislik hizmeti vermektir.

Dinamik, nitelikli, bilgili, tecrübeli uzman ekibimiz ve yeni makine parkımız ile en kaliteli ve en güvenilir imalatları uygun maliyetlerle tamamlama gayretinde olan firmamız, sektöründe üst noktalara gelme gayreti ile gelişimine devam etmektedir.

Çetinler Zemin, alt kademeden üst düzey yöneticilerine kadar zemin konusunda yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip bir ekipten oluşmaktadır. Özellikle yerinde dökme betonarme kazık (fore kazık), kesişen kazık, mini kazık, ankraj, enjeksiyon, zemin çivisi, çeşitli tipte istinat duvarları yapımında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız çalışmalarını yurtiçi ve yurtdışında sürdürmektedir.

E-bülten Kayıt

Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Hemen Ara : +90 533 388 75 63